رئیس اداره بهزیستی میبد گفت : پویش مردمی با هم می توانیم تحت عنوان « من فطریه ام را به بهزیستی می دهم» در میبد آغاز شد تا شهروندان بتوانند با پرداخت زکات فطریه و کفاره روزه خود به بهزیستی از نیازمندان و مددجویان تحت نظارت این سازمان حمایت کنند.

به نقل از روابط عمومی بهزیستی میبد سید محسن فلاح در شورای جمع‌آوری زکات و فطریه  که به مناسبت  فرا رسیدن عید سعید فطرباحضورموسسات غیر دولتی وجمعی از کارشناسان  در سالن اجتماعات بهزیستی  میبد برگزار گردید ، افزود: پویش مردمی باهم میتوانیم تحت عنوان « من فطریه ام را به بهزیستی می دهم» از سوی سازمان بهزیستی استان یزد برای حمایت از کودکان و زنان بی سرپرست و بدسرپرست، افراد دارای معلولیت و آسیب دیدگان اجتماعی و اقشار کم درآمد  راه اندازی شده  است.

سید محسن قلاح در ادامه یادآور شد : بر اساس فتوای مراجع عظام تقلید مؤمنین روزه دار می توانند زکات فطره و کفاره خود را به بهزیستی که متولی حمایت از ایتام، نیازمندان ، کودکان و زنان بی سرپرست و بدسرپرست، افراد دارای معلولیت و آسیب دیدگان اجتماعی و اقشار کم درآمد  است، پرداخت کنند.

وی همچنین اظهار داشت  : بر این اساس مردم می توانند از طریق شماره حساب ۲۱۶۳۴۵۵۸۰۵۰۰۶ ، شماره کارت 2716-0005-7070-6037 ، سایت swo.ir/fa/payment.php  و همچنین پایگاههای فعّال مؤسسات خیریه و مراکز غیردولتی تحت نظارت این سازمان در میعادگاه های نماز عید فطر کمکهای خود را واریز کنند.

رئیس اداره بهزیستی میبد تصریح کرد : کمکهای این پویش صرف تأمین وسایل توانبخشی ویژه افراد دارای معلولیت نیازمند، اقلام ضروری و معیشت زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و آسیب دیدگان اجتماعی تحت پوشش  بهزیستی  می شود.

چاپ بنر وبروشور توسط موسسات غیردولتی،حضور فعال وچشم گیرموسسات خیریه در جمع آوری زکات فطره وکفاره،نصب بنر واطلاعیه خبری در سایتها وکانالهای خبری و… از مصوبات این  شورا بود.