رییس شورای شهر میبد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها در پیامی از زحمات و تلاش های شهردار میبد و همکاران وی قدردانی کرد.

در متن پیام حسینعلی فلاح رییس شورای شهر میبد آمده است :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شهردار ارجمند و دلسوز میبد

جناب آقای علیرضا نقوی و همکاران ارجمند و خدوم شما در شهرداری میبد

با سلام و عرض ادب

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین راهبردها در سیستم مدیریتی جدید می باشد؛ چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت؛ بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیت ها و ارزش های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق شهری و روستایی که بر عهده شهرداری ها و دهیاری ها می باشد ،بایستی به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی حول محور معنویت و عقلانیت کمک نماید.

بی تردید در فرایند مردم سالاری ، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

 ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری میبد و همکاری با دهیاری ها ی شهرستان تقدیر و تشکر نموده ،توفیق روز افزودن و سلامتی شما ارجمندان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم یکایک همکاران شهرادر  توانای شهرمان با همکاری و همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر میبد، بتوانند زمینه رشد و توسعه شهری را به خوبی رقم بزنیم.

لازم می بینم از جناب آقای نقوی و دیگر همکارانشان به خاطر عزم استوارشان در پیشرفت پایدار شهری میبد

قدردانی نمایم.

ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) زمینه مشارکت همدلانه و مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار  شهرداری  را فراهم نموده و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری میبد گام بردارند.

امیدوار بهروزی میبد و موفقیت روافزون جناب عالی و همکاران ارجمندتان

 رییس شورای شهر میبد

حسینعلی فلاح

۱۴ تیرماه ۱۳۹۸

پیام منتشره از سوی علیرضا آزادمنش سخنگوی شورای شهر