تصاویری از اکران فیلم داستانی خواب های خط خطی در میبد

فیلم خواب های خط خطی به تهیه‎کنندگی و کارگردانی سید محمد حسینی از تولیدات شبکه یزد طی برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از عوامل این فیلم در سینما میثاق میبد اکران شد.

مدیر کل صدا و سیمای یزد دراین مراسم طی سخنانی گفت : صداو سیما می تواند با همکاری فعالان هنری و مسئولان کارهای متعددی را تولید کند و این فیلم نیز با همکاری و تلاش فعالان هنری و مسئولان میبد تولید و به ثمر نشست.

احمد پهلوانیان حمایت های فرمانداری میبد نشانه نگاه و دید قابل تقدیر مسئولان فرمانداری میبد نسبت به مقوله هنر عنوان کرد وافزود: انشاءالله این مسیر همچنان در شهر کهن و تاریخی میبد که شهر فرزانگان متعدد است برای معرفی کهن شهر میبد و جاذبه هایی که دارد ، ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: هر توسعه ای نیازمند فراهم شدن بستر و زمینه مناسب برای توسعه فرهنگی و رسانه یا همان شناخت مکان ها و ظرفیت ها می باشد و باید گفت که متاسفانه به این نکته توجه نمی شود.

فیلم داستانی خواب های خط خطی ، فیلمی اخلاقی و دارای پیام های خوب است

فرماندارمیبد نیز دراین مراسم با تشکراز عوامل فیلم و بازیگران آن هنرمندان یزد و میبد هستند ، از مسئولین شهرستان و خانواده هایی که امکانات خود را در اختیار عوامل فیلم که فیلمی اخلاقی و دارای پیام هایی بسیار خوب  است ، گذاشتند نیز تقدیر کرد.

حسین فلاح همچنین از نقصان و کمبودهایی هم که وجود داشته است عذر خواهی کرد و کار خوب و قشنگی که شکل گرفته است را ستود.

به گفته تهیه کننده و کارگردان این فیلم ، داستان فیلم خواب های خط خطی با نویسندگی رضا احمدی روایت گر داستان زندگی پسری  که دچارعارضه خواب گردی است  به دنبال دلسوزی های مادرش ماجراهایی برایش پیش می آید که مجبورمی شود نزد مادر بزرگش برود و فیلم با برخورد های مادربزرگ با نوه اش ادامه پیدا می کند.

حسینی که خود مهریزی است به دلیل همراهی های خوب مسئولین شهرستان میبد با هدف معرفی بافت تاریخی شهرستان و سیمای بصری آن فیلمش را در مهریز ساخت و با قدردانی از حمایت های انجام شده از شرکت ها و خیرین در حوزه فرهنگی برای هزینه هایی که نیاز به تامین دارد یاری طلبید.

وی همچنین درون مایه فیلم را برگرفته از آداب و رسوم و فرهنگ مردمان استان یزد عنوان کرد.

ایرنا