همزمان با هفته فرهنگ و نشاط برنامه های شاد فرهنگی از جمله تئاتر خیابانی در روستای بیده اجرا شد.

به نقل از روابط عمومی بخشداری بخش  بفروئیه به مناسبت هفته فرهنگ و نشاط شهرستان میبد و ولادت باسعادت امام هشتم شیعیان جهان امام رضا(ع)، با هماهنگی فرمانداری شهرستان انجمن هنرهای نمایشی میبد ، برگزار کننده برنامه های شاد و متنوعی با موضوعات مختلف در سطح شهرستان بود.

این گروه نمایشی با اجرای تئاتر خیابانی،با موضوع احترام و همکاری با پاکبانان زحمت کش و محترم ، دهیاری ها و شهرداری ها لحظات شادی را برای مردم با هدف فرهنگ سازی در حوزه فرهنگ و هنر و همچنین ارتقا سطح فرهنگ عمومی مردم روستای بیده فراهم آوردند.

بخشدار بخش بفروئیه در این ارتباط با اشاره به برگزاری تئاتر خیابانی در روستای بیده ،اظهار داشت : ما می توانیم با برنامه ریزی دقیق و منسجم،از ظرفیت بالای گروهای مختلف تئاتر خیابانی دارای مجوز در سطح شهرستان در راستای اعتلای فرهنگ جامعه استفاده و قدم های مثبتی برداریم.

فخرالسادات آقایی افزود : این گروها می توانند به صورت دوره ای و ماهانه در زمان مشخص و مکان مشخص هنر خود را در معرض دید مردم قرار دهند.

وی در ادامه اظهار داشت :هنر نمایش با ظرفیت بالایی که دارد حتی در ایام عزاداری ها هم می تواند با موضوع های دینی آئینی مذهبی در رشد و اعتلای سطح فکری مردم نقش خوبی ایفا کند.