۳۵ کیلو تریاک در دو عملیات مشترک پلیس میبد کشف شد

فرمانده منطقه انتظامی میبد گفت: ۳۵ کیلو تریاک در دوعملیات جداگانه ازدو دستگاه خودرو سواری توسط پلیس مواد مخدر شهرستان کشف شده‌است.

سرهنگ سید محمد طاهر موسوی با اعلام این خبر افزود: در پی گزارش‌هایی مبنی بر اینکه اشخاصی با هویت مشخص با دو دستگاه خودروی پژو و پراید قصد انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور به میبد را دارند موضوع در دستور کار پلیس مواد مخدر قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با اتخاذ تدابیر لازم و هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدراشکذر به محور ترانزیت اعزام شده وبا حضور در این محورموفق به شناسایی و توقیف دو دستگاه خودروی سواری شدند.

موسوی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از خودروی پژو بسته هایی حاوی ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر که به صورت ماهرانه‌ای در باک خودرو جاسازی شده بود کشف کردند تصریح کرد در این زمینه راننده خودرو دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.

وی در ادامه اظهار داشت :ماموران همچنین موفق به کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک از خودروی پراید که به صورت ماهرانه ای در درب بغل خودرو جاسازی شده‌بود ، شدند که راننده این خودرو نیز دستگیر و تحویل مقامات قَضایی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر از بلاهای خانمانسوز و ریشه بیشتر معضلات اجتماعی است خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌روزی به صورت مستمر طرح مبارزه با مواد مخدر را در دستور کار دارد و اجازه جولان به قاچاقچیان نمی‌دهد.