با برگزاری مراسمی از برترین‌های آکادمی فوتسال ستاره سازان میبد که درزیرمجموعه پایگاه مالک اشتر میبد فعالیت دارد ، تقدیر به عمل آمد.

فرمانده سپاه ناحیه میبد دراین مراسم با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی بسیج گفت: فعالیت‌های چشمگیری در مجموعه سپاه در حوزه ورزش در حال انجام است که ازجمله راه اندازی رشته های مختلف رزمی ، فوتبال ، والیبال و… و همچنین فضاسازی برای انجام این فعالیت های ورزشی و نیزایجاد سالنی مجهز به کلیه امکانات بدن سازی برای استفاده ورزشکاران در کلیه رشته ها می‌باشد.

سرگرد مصطفی بهشتی از اجرای طرح شهید بهنام در پنج مدرسه با هدف ارتباط برقرار کردن بین خانه ، مسجد و پایگاه برای تربیت و پرورش هشت میلیون جوان انقلابی پای کار یاد کرد.

وی درادامه اظهارامیدواری به جذب جوانان به سوی فعالیت‌های ورزشی و دور کردن آنها از فضای مجازی به عنوان راهگشایی برای اجرای برنامه‌های آینده نظام انقلاب اسلامی کرد.

مسئول مدرسه فوتسال ستاره سازان نیز با ارائه گزارشی از راه اندازی این آکادمی با همراهی پایگاه مالک اشتر بشنیغان و حوزه یک یا ثارالله میبد گفت : این آکادمی 130 نفر در سه رده سنی 6 تا هشت سال ، هشت تا 10 سال و 10 تا 14 سال را تحت آموزش خود دارد که تا به حال صاحب رتبه های برتر در مسابقات شهرستانی و استانی نیزشده اند.