اهدای نمادین هنرکارت به دو هنرمند استان یزد

هنرکارت ویژه اعضای صندوق اعتباری هنر طی برگزاری مراسمی به صورت نمادین به استاد امان از هنرمندان تجسمی و خانم مجیبیان پیشکسوت تئاتر و سینما اهداء گردید .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه هنر کارت یکبار مصرف نیست، خاطرنشان کرد: واریز نیم درصدی امتیاز نقدی در هر خرید به هنرکارت، واریز آنی کمک مستمری افرادی که تحت پوشش صندوق اعتباری هنر هستند و واریز آنی هزینه‌های بیمه تکمیلی کسانی که برای بیمه تکمیلی هنرمندان ثبت نام کرده اند از مزایای دارا بودن هنر کارت است.

جوادیان زاده اظهار داشت: هنرمندانی که هنر کارت آن‌ها ارسال نشده می‌توانند با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه برای دریافت مبلغ واریزی به شعب بانک آینده در سراسر استان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه دریافت هنرکارت محدودیت زمانی ندارد، افزود: هنرمندان میتوانند رزومه‌ فرهنگی و هنری، رسانه‌ای و قرآنی خود را به اداره‌ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال و پس از بررسی‌های لازم برای ثبت نام هنر کارت اقدام کنند.

وی در پایان گفت:450 هنرکارت تاکنون برای یزدی هابه نماینده صندوق هنرمندان استان تحویل داده شده است و مابقی آن در روزهای آتی به استان ارسال خواهد شد.

شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان به منظور پاسخگویی به ابهامات و سوالات در خصوص هنرکارت، اقدام به طراحی فرم پشتیبانی و پیگیری نموده است.

همچنین به نقل از صندوق اعتباری هنر شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان به منظور پاسخگویی به ابهامات و سوالات در ارتباط با هنرکارت، پیگیری مشکلات احتمالی اعضا در فرایند ثبت نام و دریافت خدمات اقدام به طراحی فرم پشتیبانی و پیگیری نموده است.

اعضا می توانند سوالات و درخواست های خود را از طریق تکمیل فرم پشتیبانی و پیگیری به آدرس http://honar.cards/Support/Ticket با کارشناسان این مجموعه مطرح نمایید تا در اسرع وقت موارد بررسی و پاسخ مناسب ارائه شود.

yazd.farhang.gov.ir