ثبت‌نام انتخابات شوراهای روستاها آغاز شد

بخشدار مرکزی میبد گفت: ثبت‌نام داوطلبان در انتخابات شوراهای روستاها از دوشنبه 16 فروردین‌ماه آغاز شده و تا ساعت 18 روز یکشنبه 22 فروردین 1400 ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی ضمن تقدیر و تشکر از کاندیدایی که ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند گفت: داوطلبین ثبت‌نام خود را به‌روزهای پایانی […]

بخشدار مرکزی میبد گفت: ثبت‌نام داوطلبان در انتخابات شوراهای روستاها از دوشنبه 16 فروردین‌ماه آغاز شده و تا ساعت 18 روز یکشنبه 22 فروردین 1400 ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی ضمن تقدیر و تشکر از کاندیدایی که ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند گفت: داوطلبین ثبت‌نام خود را به‌روزهای پایانی موکول نکنند.

احمدی مدارک لازم جهت ثبت‌نام داوطلبین ششمین دورهٔ انتخابات شوراهای اسلامی روستاها را علاوه بر موارد ذکرشده تصریح کرد: متأهلین کد ملی و تاریخ تولد همسر، فرزندان و پدر و مادر و مجردین کد ملی و تاریخ تولد پدر و مادر را به همراه داشته باشند.

مدارک لازم جهت ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها:

ارائه اصل گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد. (با توجه به فرایند صدور گواهی عدم سوءپیشینه، داوطلبان سعی نمایند قبل از ثبت‌نام اقدام نمایند.)
اصل شناسنامه عکس‌دار و تصویر کلیه صفحات آن.
اصل کارت ملی و تصویر آن.
اصل کارت پایان خدمت نظام‌وظیفه یا کارت معافیت دائم یا مدارکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن برای مردان.
یک (1) قطعه عکس 3*4 جدید.
ارائه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای اسلامی روستاهای بالاتر از 200 خانوار و سواد خواندن و نوشتن برای داوطلبان شورای اسلامی روستاهای کمتر از 200 خانوار.
اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده 32 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا.
اصل و تصویر مدرک ایثارگری (جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور در جبهه) جهت برخورداری از یک مقطع تحصیلی بالاتر.
تبصره: کسانی که سابقه یک دوره کامل عضویت اصلی شورا را دارا باشند، به شرطی که در همان حوزه انتخابیه نامزد شوند، از شرط مدرک تحصیلی معاف هستند.