مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می‌کند

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم اینکه دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی همه سعی و تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات می کنند ، مردم تا الان نشان دادند در صحنه هستند و انشاءالله با شور انتخاباتی و با مشارکت حداکثری خود آنها را مایوس می‌کنند.

سید جلیل میرمحمدی در گفت و گو با ایرنا افزود: به طور مکرر در قرآن توصیه به ایمان و عمل صالح شده و همچنین دراین کتاب آسمانی هر عملی را که موجب خشم دشمنان شود نیز عمل صالح خوانده شده و مردم ما هم عمل کننده به توصیه‌های قرآن هستند.

وی با توجه به بازدیدهای خودش از ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی مستقر در سطح شهر حضور جوانان را پر رنگ و ستادهای انتخاباتی را پر از شور انتخاباتی مردم و نشان دهنده حضور حداکثری آنها توصیف کرد .

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با اظهار امیدواری به حضور حداکثری مردم در روز 28 خرداد ، همچنان که در زمان تبلیغات انتخابات شاهد بودیم ، وظایف شورای شهر را بر اساس قانون شامل همه موضوعات فرهنگی ، اجتماعی ، عمرانی ، بهداشتی و اقتصادی عنوان کرد.

وی در ادامه اظهار امیدواری به ورود افراد دارای تخصص‌های مختلف عمرانی ، فرهنگی و اقتصادی به شورای شهر و برنامه‌ریزی پیگیری مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف و همکاری که اعضای شورا با شهردار شهر باید داشته‌باشند ،  کرد.

میرمحمدی در ادامه قول خود به همه ستادهای انتخاباتی برای استفاده از همه ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی برای نتیجه بخش بودن تلاش‌ها و فعالیت‌های اعضای شورای شهر با تشکیل شدن شوراها داد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها روز جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می‌شود.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.