کاروان زیر سایه خورشید میهمان میبدی‌ها شد

کاروان زیر سایه خورشید میهمان میبدی‌ها شد و برنامه حضور خادمان رضوی در خط تولید یکی از کارخانه‌های شهرک صعتی میبد شروع و بعد از آن نیز بیماران و سبز قامتان سفید پوش در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) پرچم متبرک حرم هشتمین امام شیعیان را مشاهده کردند و به وی توسل جستند.

شهر تاریخی میبد از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه شاهد حضور خادمان امام رضا (ع) شد و خادمان همانند سال‌های گذشته در ابتدا به سرکشی از کارگران و دیدار با فعالان عرصه تولید رفتند و پس از آن با حضور در بیمارستان امام جعفرصادق (ع) برای سلامت بیماران دعا کرده و سر و روی آنها را به بوی خوش پرچم متبرک حرم رضوی عطرآگین کردند.

از دیگر برنامه‌های کاروان زیرسایه خورشید دیدار با خانواده و مادر شهید شیخ حسین کارگر ، عیادت از 2 بیمار ، خانواده شهید و ایثارگر اهدای عضو نوجوان مرحوم عماد زارع  بود که انجام گردید.

آنها در ادامه نیز برنامه نیز دیدار و سرکشی خانواده مرحوم دکتر محمد آقایی شهید سلامت میبد و حضور در شب شهدایی در ندوشن داشتند.

همچنین به مناسبت به مناسبت دهه کرامت (اول تا یازدهم ذیقعده)خادمیاران کانون شهید رحمان طباطبایی در محل حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا حضور یافتند و در جمع اعضای شورا و فرمانده‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج به قرائت زیارت خاصه امام رضا(ع) و توزیع تبرکی آن حضرت پرداختند.

دهه کرامت (اول تا یازدهم ذیقعده) از میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) تا میلاد حضرت امام رضا (ع) در تقویم رسمی ایران نامگذاری شد.