دهیاران بخش مرکزی میبد تجلیل شدند

به مناسبت گرامی داشت روز دهیاری‌ها، محمدجواد احمدی بخشدار بخش مرکزی با دعوت از دهیاران این بخش، خدمات آن‌ها در توسعه و آبادانی روستاها را ارزشمند خواند و از آن‌ها تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی ساماندهی معابر ورودی با همکاری بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی، آسفالت معابر، تأمین […]

به مناسبت گرامی داشت روز دهیاری‌ها، محمدجواد احمدی بخشدار بخش مرکزی با دعوت از دهیاران این بخش، خدمات آن‌ها در توسعه و آبادانی روستاها را ارزشمند خواند و از آن‌ها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی ساماندهی معابر ورودی با همکاری بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی، آسفالت معابر، تأمین روشنایی معابر با همکاری اداره برق، ایجاد فضای سبز با همکاری اداره آب و فاضلاب، احداث چمن ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان را بخشی از اقدامات انجام‌شده در روستاهای بخش مرکزی برشمرد.

بخشدار مرکزی میبد گفت: طی سال گذشته تاکنون نصب دوربین با همکاری خیرین و دفتر امنیتی استانداری، مرمت آثار تاریخی با همکاری میراث فرهنگی، جذب سرمایه‌گذار در جهت مرمت آثار تاریخی، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در مبارزه با کرونا، همکاری در تکمیل کریدور گردشگری، واگذاری زمین به جوانان روستا جهت ساخت مسکن با همکاری بنیاد مسکن و راه شهرسازی صورت گرفته است.