بازدید رئیس سازمان محیط زیست از پروژه ۱۵۰ میلیاردی کاشی امین 25 دی 1401

بازدید رئیس سازمان محیط زیست از پروژه ۱۵۰ میلیاردی کاشی امین

علی سلاجقه رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور با حضور در کاشی امین از پروژه عظیم این کارخانه مرتبط با محیط زیست بازدید کرد.

میبد
پروژه های برق و آب در میبد با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید 22 دی 1401

پروژه های برق و آب در میبد با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید

پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت مزرعه کلانتر و فاز اول شبکه جمع آوری و تصفیه خانه میبد با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در میبد به بهره برداری رسید.

مشکلات گازرسانی و تامین آب کشاورزی روستای مرور بررسی شد 27 آذر 1401

مشکلات گازرسانی و تامین آب کشاورزی روستای مرور بررسی شد

مشکلات جاده ، تامین آب کشاورزی و تکمیل گازرسانی روستای مرور با حضور سید جمال سجادی پور فرماندار میبد و فخرالسادات آقایی بخشدار بفروئیه بررسی شد.

بازدید بسیجیان از گنجینه تاریخی معنوی شهدا و کارخانه امین 04 آذر 1401

بازدید بسیجیان از گنجینه تاریخی معنوی شهدا و کارخانه امین

بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج میبد به مناسبت هفته بسیج از گنجینه تاریخی معنوی شهدای میبد ،نمایشگاه کتاب وخط تولید کاشی کارخانه امین بازدید کردند.

مشکلات روشنایی بفروییه بررسی شد 24 آبان 1401

مشکلات روشنایی بفروییه بررسی شد

مشکلات روشنایی بفروییه در دیدار و نشست فرماندار و بخشدار بفروئیه شهرستان میبد با مدیر کل برق استان یزد مورد بررسی قرار گرفت.

مشکلات تردد در جاده‌ مرور بررسی شد 21 آبان 1401

مشکلات تردد در جاده‌ مرور بررسی شد

مشکلات جاده مرور با حضور فرماندار ، معاون برنامه ریزی امور عمرانی فرمانداری میبد ، بخشدار بفروییه ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان يزد و معاونین این اداره کل بررسی شد.

مشکلات جاده‌های شهرک صنعتی شمس آباد بررسی شد 21 آبان 1401

مشکلات جاده‌های شهرک صنعتی شمس آباد بررسی شد

مشکلات جاده‌ شهرک صنعتی شمس آباد (جاده دوم میبد – ندوشن) با حضور مسئولان میبد ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان يزد و معاونین این اداره کل و سرپرست شهرک‌های صنعتی یزد بررسی شد.

تودیع و معارفه رییس اتاق اصناف میبد 02 آبان 1401

تودیع و معارفه رییس اتاق اصناف میبد

برنامه تودیع و معارفه رییس اتاق اصناف میبد برگزار گردید و با قدردانی از خدمات و فعالیت‌های جلال فلاح ، محمد رضا زارع در این سمت معرفی و از هیات مدیره سابق تجلیل شد.

آغاز عملیات ۲ پروژه عمرانی در میبد 18 مهر 1401

آغاز عملیات ۲ پروژه عمرانی در میبد

عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی میبد شامل زیرسازی ، آسفالت و جدول‌گذاری در خیابان‌های امام حسین (ع) بارجین و امام از میدان شهرداری تا سه راه سعیدی در مجموع با اعتبار 109 میلیارد و 620 میلیون  ریال با حضور مسئولان استان و شهرستان و به مناسبت هفته وحدت آغاز شد.

بازدید ازروند اجرای عملیات بازآفرینی در بافت تاریخی میبد 10 مهر 1401

بازدید ازروند اجرای عملیات بازآفرینی در بافت تاریخی میبد

مسئولان شهرداری ، اعضای شورای اسلامی شهر ، سرپرست پایگاه پژوهشی و کارشناسان اداره میراث فرهنگی  میبد از روند پیشرفت پروژه های بازآفرینی در  مرکز محله و بافت تاریخی محله‌های شهیدیه و کوچُک بازدید کردند و موارد مختلف مرتبط به چگونگی مرمت و بهسازی بافت را بررسی کردند.

انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف میبد برگزار شد 29 شهریور 1401

انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف میبد برگزار شد

انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف میبد همزمان با سراسرکشور با حضوراعضای هیات اجرایی ونمایندگان سازمان صمت استان یزد و فرمانداری در اداره صمت این شهرستان برگزارشد.

ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد بازگشایی شد 27 شهریور 1401

ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد بازگشایی شد

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد از بازگشایی ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد واقع در شهرک صنعتی پس از حدود ۷۰ روز تعطیلی خبر داد.

ایمن سازی مسیر تردد دانش آموزان درآستانه ماه مهر 25 شهریور 1401

ایمن سازی مسیر تردد دانش آموزان درآستانه ماه مهر

ایمن سازی مسیر تردد دانش آموزان با اجرای عملیات خط کشی عابر پیاده مقابل مدارس در آستانه شروع سال تحصیلی در دستور کار شهرداری میبد قرار گرفت.

اجرای طرح نظارتی ویژه مدارس در میبد 20 شهریور 1401

اجرای طرح نظارتی ویژه مدارس در میبد

رییس اداره صمت میبد از شروع اجرای طرح نظارتی بازار ویژه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به منظور تأمین و توزیع و ارائه به موقع کالا، نظارت و بازرسی بر قیمت و خدمات اولویت دار این ایام خبر داد.

راه اندازی مرکز آمار و رصد شهری در شهرداری میبد 13 شهریور 1401

راه اندازی مرکز آمار و رصد شهری در شهرداری میبد

مسئول مرکز آمار و رصد شهری شهرداری میبد گفت: وجود مرکزی برای رصد اطلاعات شهری یکی از اساسی‌ترین گام‌های مورد نیاز شهر در مسیر مدیریت هوشمند و یکپارچه شهری است و بر این اساس با حمایت مدیران شهری، این مرکز در شهرداری میبد راه اندازی شد.

اجرای عملیات لایروبی و پاکسازی مسیر رودخانه‌ ده‌آباد 13 شهریور 1401

اجرای عملیات لایروبی و پاکسازی مسیر رودخانه‌ ده‌آباد

شهردار میبد از اجرای عملیات لایروبی و پاکسازی مسیر رودخانه‌ ده‌آباد با توجه به نزدیک شدن به فصل بارش نزولات آسمانی خبر داد.