صدای سرود «سلام فرمانده» روز شنبه با حضور دانش آموزان دهه 90 ، حجت‌السلام سعید نعیمی تهیه کننده و ابوذر روحی خواننده این اثر ماندگار در مصلی آیت الله اعرافی میبد طنین انداز شد.

صدای سرود «سلام فرمانده» روز شنبه با حضور دانش آموزان دهه 90 ، حجت‌السلام سعید نعیمی تهیه کننده و ابوذر روحی خواننده  این اثر ماندگار در مصلی آیت الله اعرافی میبد طنین انداز شد.

ساعت 10 امروز زمان برگزاری آیین میثاق بستن دانش آموزان با امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری اعلام شده بود ، مردم همیشه در صحنه میبد همراه با کودکان دلبنند در مصلی آیت الله اعرافی حضور یافتند فرزندان پرچم به دست گرفته و دستان خود را با همنوایی کردن با خواننده سرود فرمانده سلام بالا بردند.

جمعیت مشتاق زیادی آمده بودند ، مادران به سمت طبقه فوقانی هدایت شدند و دانش آموزان و نونهالان مهدهای صدای خود را با خواندن سرود فرمانده سلام در مصلی آیت الله اعرافی طنین افکندند و و عشق و محبت خود را امام زمان (عج) و رهبر معطم انقلاب نشان دادند.

دانش آموزان دستان بیعت خود را بالا بردند و به همراه مادران و معلمان با سرود فرمانده سلام همنوایی کردند.

در این مراسم یاد قربانیان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان نیز گرامی داشته شد.

سرود زیبا سلام فرمانده برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان (عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان به ویژه دانش آموزان دهه نودی قرار گرفت.

دانش آموزان  مدرسه مرحوم علی فاضلی نیز این سرود زیبا را در برنامه های ورزشی و فرهنگی آیین افتتاحیه ورزش محلات میبد و همچنین گردهمایی باستانی کاران در میدانگاه پارک غدیر میبد به صورتی بسیار  زیبا اجرا کردند.

بیش از ۲۲ هزار دانش آموز میبد در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ مشغول به تحصیل هستند و مرکز این شهرستان ۱۰۷ هزار نفری در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.