ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد بازگشایی شد

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد از بازگشایی ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد واقع در شهرک صنعتی پس از حدود ۷۰ روز تعطیلی خبر داد.

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد از بازگشایی ایستگاه شماره سه آتش نشانی میبد واقع در شهرک صنعتی پس از حدود ۷۰ روز تعطیلی خبر داد.

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد

محمد رضا ماندگاری با اعلام این خبر از عنایت حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد ، پشتیبانی دکتر فاطمی استاندار  یزد و همراهی شورا و شهرداری میبد در این ارتباط تشکر کرد.

وی همچنین با فدردانی از پرسنل زحمتکش آتش نشانی که همیشه در هنگام وقوع حوادث با دل و جان به وظیفه خود عمل می کنند، بیان کرد:انشاالله در آینده ای نزدیک و با توجه به اهمیت حفظ جان و مال مردم شاهد برنامه‌ریزی و افتتاح ایستگاه های شماره ۴ و ۵ شهرستان باشیم ،  زیرا با توجه به گسترش شهر و ایجاد مراکز و ساختمان های بزرگ و ویژه حساس این نیاز به خوبی احساس می شود.

ماندگاری هم چنین اظهار امیدواری کرد که این موضوع در اولویت نخستین مسئولین مربوطه قرار بگیرد و امکانات و تجهیزات لازم و پرسنل مورد نیاز تامین شود.

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد در پایان تاکید نمود: علاوه بر در اولویت قرار گرفتن موضوع حفاظت از جان و مال مردم که توفیق این رسالت بعهده پرسنل سازمان آتش‌نشانی که یک سازمان فرا محلی و منطقه‌ای است ، همه باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم میبد را به جایگاه مناسبی که شایسته آن هست برسانیم

روابط عمومی شهرک صنعتی جهان آباد میبد