به مناسبت روز خبرنگار فرمانده سپاه شهرستان میبد از اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد. به گزارش بام میبد به نقل از میبد خبر، فرمانده سپاه ناحیه میبد طی مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهداي عرصه خبر اظهارداشت: صاحبان رسانه می‌توانند با اطلاع‌رسانی صحیح و درست همراه با […]

به مناسبت روز خبرنگار فرمانده سپاه شهرستان میبد از اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش بام میبد به نقل از میبد خبر، فرمانده سپاه ناحیه میبد طی مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهداي عرصه خبر اظهارداشت: صاحبان رسانه می‌توانند با اطلاع‌رسانی صحیح و درست همراه با فکر و تحلیل، آثار مثبت و خوبی را به جامعه هدیه دهند.

سرهنگ امیر فلاح با تأکید بر نقش خبرنگاران در جنگ نرم افزود : نقش خبرنگاران در مقابله باجنگ نرم نقش آگاهی بخشی است.

وی در ادامه گفت :خبرنگاران در دوران دفاع مقدس درصف اول و دوشادوش رزمندگان رخت شهادت را باسرافرازی برتن جامعه رسانه ای کشور کردند.

فلاح خاطر نشان کرد: وضعیت خبر و اطلاع‌رسانی در شهرستان میبد مطلوب و مناسب است و از لحاظ تعداد سایت و نشریه نیز در جایگاه خوبی نسبت به شهرستان‌های دیگر استان قرار داریم.

وی با بیان اینکه در بحث اطلاع‌رسانی عملکرد بسیج آنگونه که باید عمل نشده است، تصریح کرد: عملکرد بسیج در سطح جامعه بسیار گسترده است اما از نمود خوبی برخوردار نیست و لذا خبرنگاران می‌توانند باید در انعکاس فعالیت‌های رده های مختلف بسیج اطلاع‌رسانی داشته باشند.

فرمانده سپاه میبد اضافه کرد: بسیجیان در قالب ۲۱ قشر در جامعه فعالیت می کنند و خدمات مهمی را در عرصه های سازندگی، پزشکی و غیره انجام می‌دهند که در صورت اطلاع‌رسانی مناسب جامعه از زحمات و خدمات این افراد آگاهی بیشتری کسب می‌کند.

در پایان مراسم از خبرنگاران فعال شهرستان میبد قدردانی به عمل آمد.