فرماندار میبد: با نگاه واحد و کلان نگر و همچنین با برنامه ای که پشت سر آن باشد ، می توان از فرصتهای خوبی که در شهرستان هست ، استفاده نمود.

بام میبد : فرماندار میبد در نشست تاسیس شرکت تعاونی بانوان کارآفرین در محل فرمانداری این شهر با اشاره به اینکه کارآفرینان سنگر سازان بی سنگر هستند ، بیان کرد : تشکیل شرکت تعاونی ، کار و فرآیندی است که شاید زمان بر و مدت دار باشد اما مطمئنا نتیجه بخش می باشد .

وی افزود: این تعاونی که کاری خود جوش ، خوب و جهت دار می باشد با حمایتی که دستگاهها به عمل آوردند ، شکل گرفت و انتظار هم این است که آن را ترویج داده و به دید یک کار کارآمد و مثبت نگریسته شود ، زیرا با حاکم بودن همدلی ، همراهی و یک تفکر واحد ،این تعاونی  می تواند موفق عمل نماید .

فرماندار میبد خاطر نشان کرد : هیئت مدیره ای که انتخاب می شوند ، لازم است وقت گذاشته و بی اداعا کار نمایند و در این جمع فردی باید باشد که حرف آخر را بزند.

این مسئول گفت : با نگاه واحد و کلان نگر و همچنین با برنامه ای که پشت سر ان باشد ، می توان از فرصتهای خوبی که در شهرستان هست نظیر گردشگری ، میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی استفاده نمود و با بازاریابی مناسب، ارتباط خوب و جلوه دادن کار به موفقیت در این عرصه رسید.

فرماندار میبد اظهار امیدواری نمود که همه افراد مجموعه در راستای خود باوری ، اشتغال و با اعتقادی که به کارهای مشارکتی ایجاد می شود ، تلاش نمایند و از ادامه کار دلسرد نشوند و بتوانند شروع کننده و ادامه دهنده خوبی باشند و به قول استاد مطهری قطاری که ایستاده به آن سنگ نمی زنند ، این قطار در حال حرکت است که سنگ می خورد.

وی تصریح نمود : در این راه افراد از این که دچار آسیب می شوند یا احساس دلخور شدن می نمایند، نباید احساس یاس و ناامیدی نمایند ، بلکه لازم است ، بعضی اوقات کاستی ها را به حسات ضعف نظام اداری گذاشت.

فلاح بیان کرد : ما میبدی ها در زمینه های مختلف دانشگاهی ، صنعت و آموزش حرفهای زیادی برای گفتن داریم ، در این زمینه نیز با با ارائه یک متد و الگو باید نشان دهیم که می توانیم و تا به حال این کار را انجام داده ایم .

وی در ادامه به بانوانی اشاره نمود که در زمینه کاربافی ، چرم سازی و سفال و سرامیک کارهای نو و جدیدی ارائه نموده اند و افزود : همراه با تلاش شما ، ارگانهای دولتی نیز در هر زمینه ای که لازم باشد ، همراهی خواهند نمود .

فرماندار میبد در پایان بر حفظ کانون خانواده و بودن در کنار افراد خانواده با خوشرویی و برخورد مناسب از طرف زوجین تاکید نمود و افزود ، تمام تلاش ما در جامعه به داشتن اوقاتی خوش در محیط خانواده بر می گرددو شایسته نیست با بردن سختی ها و ناراحتی های کار بیرون از خانه به محیط زندگی ، فضایی متشنج ایجاد نمود.