7 راه برای رهایی از لب های تیره

لب‌های نرم و صورتی آرزوی هر زنی است. لب‌های زیبا لبخند شما را جذاب تر می‌کنند. سرم عسل و لیمو به مقدار مساوی عسل و آب لیمو را ترکیب کنید تا سرم لب خود را بسازید. مرکبات سیاهی لب‌های شما  را از بین برده و عسل به آن مواد مغذی می‌رساند تا صورتی شود. روی […]

لب‌های نرم و صورتی آرزوی هر زنی است. لب‌های زیبا لبخند شما را جذاب تر می‌کنند.

سرم عسل و لیمو

به مقدار مساوی عسل و آب لیمو را ترکیب کنید تا سرم لب خود را بسازید. مرکبات سیاهی لب‌های شما  را از بین برده و عسل به آن مواد مغذی می‌رساند تا صورتی شود. روی لب‌ها را با این سرم بپوشانید و بگذارید برای یک ساعت بماند. سپس با یک پارچه‌ی نرم و مرطوب تمیز کنید.

با گلیسیرین بخوابید

خشکی می‌تواند موجبتیرگی لب‌ها شود. هر شب قبل از خواب با پنبه گلیسیرین را روی لب‌های خود بمالید. این ماده رطوبت لب‌ها را برگردانده و مانع خشکی لب‌ها می‌شود.

آب بدن را حفظ کنید

شما باید برای داشتن لب‌های زیبا مراقب سلامت خود باشید. با نوشیدن روزانه 8 تا 10 لیوان آب مانع بی‌آبی بدنتان شوید. بی‌آبی در نهایت منجر به خشکی و تیرگی  لب‌ها خواهد شد.

یک تکه چغندر

یک چغندر قرمز را تکه کرده و در یخچال بگذارید. زمانی که کاری ندارید لب‌هایتان را با یک تکه‌ی آبدار آن‌ها ماساژ دهید. زمانی که تلویزیون نگاه می‌کنید یک تکه از آن را کنار خود داشته باشید. چغندر تیرگی لب‌ها را از بین برده و به شکل طبیعی به لب‌هایتان رنگ می‌دهد.

مراقب محصولات آرایشی باشید

شاید محصولات ارزان و حساسیت‌زای آرایشی هستند که لب‌هایتان را تیره می‌کنند. از هر برندی استفاده نکنید. می‌توانید به جای آن از رژهای گیاهی استفاده کنید تا لب‌هایتان نرم و خوش‌رنگ شود.از میوه‌های تازه‌ی پوست‌کنده می‌توانید به عنوان ماسک لب استفاده کنید تا تیرگی لب‌هایتان را از بین ببرد.

روغن بادام

قبل از خواب روغن بادام را روی لب‌هایتان بزنید تا به روشن شدن لب‌ها کمک کرده و بی‌رنگی آن را کم کند.

آب خیار

استفاده‌ی روزانه از آب خیار کمک می‌کند لب‌های تیره‌ی شما روشن شوند.

منبع : wiki.5040.ir