رئیس آموزش و پرورش میبد در مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور 96 در محل سینما طوبی میبد ، گزارشی از موفقیت های دانش آموزان میبد در سال 96 و همچنین آموزش و پرورش شهرستان ارائه نمود .

محسن موحدی فر  رئیس آموزش و پرورش میبد ؛  ضمن گرامیداشت یاد امام شهدا ، شهدای دانش آموز و فرهنگی ، عنوان نمود : در بررسی میانگین نمرات کتبی در امتحانات نهایی کلیه رشته های شهرستان ، دانش آموزان میبدی رتبه اول استان را به خود اختصاص داده اند ، همچنین در زمینه میانگین دروس شاخه نظری ویژه دانش آموزان رشته های علوم انسانی ، تجربی و ریاضی ، دانش آموزان شهرستان میبد توانستند با میانگین 15 و 52 صدم به رتبه اول استان دست یابند.

رئیس آموزش و پرورش میبد با اشاره به اینکه کسب رتبه های زیر هزار افتخار بزرگی برای شهرستان است ، بیان داشت : دانش آموزان میبد با رتبه های زیر هزاری که در کنکور 96 کسب نمودند ، رتبه اول استان یزد را به خود اختصاص داده اند.

وی خاطرنشان نمود : در زمینه نمره تراز علمی کل شرکت کنندگان کنکور که وزن علمی شهرستان را در کل آموزش و پرورش می رساند ، دانش آموزان میبد با کسب تراز بسیار خوب 6345 توانستند ، رتبه اول استان را کسب نمایند و این در حالی است که تراز استان 5800 بوده است .

موحدی فر با اشاره به اینکه ، پژوهشرای دانش آموزی نیز در میان پژوهش سراهای استان رتبه برتر را از آن خود نموده است ، افزود : شورای آموزش و پرورش میبد نیز که به ریاست فرماندار تشکیل می گردد ، رتبه اول را در سه سال متوالی در میان شهرستان های استان کسب نموده است .

وی با عنوان موفقیت دانش آموزان در کسب رتبه برتر المپیادهای دانش آموزی و با ذکر موفقیت های دانش آموزان در حوزه های فرهنگی و مسابقاتی که در زمینه های گوناگون فرهنگی ، هنری ، قرآن ، حدیث ، عترت ، صحیفه سجادیه ، ورزشی و … در سطح استان و کشور برگزار می شود و جذبی که در زمینه کارآفرینی و دانش آموزان فنی حرفه ای صورت گرفته ، تمام این موفقیت ها مدیون خانواده ها و دانش آموزان شهرستان دانست و از آنها تشکر نمود.

رئیس آموزش و پرورش میبد همچنین از همه خیرین ، مسئولین ، خانواده ها ، کادر علمی و خدماتی مدارس و همه کسانی که دست اندر کار و رقم زننده کسب موفقیتهای بزرگ دانش آموزان در شهرستان میبد بوده اند ، نیز قدر دانی و سپاسگزاری نمود.