دفتر باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان میبد راه‌اندازی می‌شود.

بام میبد : در جلسه‌ای با حضور حسین فلاح فرماندار میبد و علی امینی مسئول باشگاه خبرنگاران استان یزد و محمد وحید کریم‌بیکی مسئول بسیج رسانه میبد، هماهنگی لازم جهت راه‌اندازی دفتر باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان میبد به عمل آمد.

فرماندار میبد در این جلسه با استقبال از پیشنهاد راه‌اندازی این مجموعه خبری در شهرستان، بر ارتقای فعالیت‌های خبری و معرفی هر چه بیشتر جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی، هنری و فرصت‌های، علمی، آموزشی و اقتصادی تأکید کرد.

فلاح با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌توانند تولیدات داخلی و فعالیت‌های اقتصادی مولد و اشتغال‌زا در شهرستان میبد را به جامعه منتقل و زمینه لازم را برای حمایت از محصولات داخلی فراهم آورند.

وی انتقاد را لازمه پیشرفت از جمله بدیهیات حوزه خبرنگاری دانست و تأکید کرد: خبرنگاران باید علاوه بر انعکاس فعالیت‌های انجام شده، به مشکلات و مطالبات مردم نیز بپردازند و اگر در جایی کم‌کاری یا کاستی وجود دارد آن را منعکس کنند و بنده نیز از انتقاد بر مبنای عقلانیت استقبال می‌کنم.

فرماندار میبد افزود: ما نیز به عنوان نماینده دولت از هرگونه حمایت و همکاری در حد توان دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم با راه‌اندازی این دفتر، اقدامات موثری در زمینه اطلاع‌رسانی و خدمت به مردم برداشته شود.

در ادامه مسئول باشگاه خبرنگاران استان با تشکر از همکاری فرمانداری میبد و تعامل و همکاری سایر مسئولان، به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های خبری باشگاه در شبکه‌های استانی و سراسری پرداخت.

امینی همچنین از امضاء تفاهم‌نامه‌ آموزشی فی‌مابین مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد و فرمانداری میبد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان شهرستان، خبرنگاران این حوزه بزودی فعالیت خود را برای انعکاس اخبار شهرستان شبکه‌های مختلف تلویزیون و همچنین وبسایت باشگاه خبرنگاران به آدرس yjc.ir شروع کنند.گفتنی است پس از این جلسه، از مجموعه دفتر خبری شهرستان میبد بازدید به عمل آمد.