سید مجتبی حسینی نسب کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد ، دارنده مدال برنز کشوری در عرصه ورزش کشتی در یکی از شبهای ماه مبارک رمضان ، میهمان برنامه رادیو پارک میبد شد.

بام میبد : سید مجتبی حسینی نسب کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد 20 سال سن دارد و متولد سال 1376 می باشد.

وی کشتی را از سن 15 سالگی زیر نظر مربی اش وهب مرتضایی شروع نمود.

او فرزند ارشد خانواده اش می باشد و یک برادر و یک خواهر کوچکتر خود دارد ، پدرش کارگر و مادرش به شغل معلمی مشغول است.

کسی که باعث شد او در عرصه ورزش کشتی پا نهد ، پسرخاله اش بود که خود نیز به ورزش کشتی می پرداخت.

وی در گفتگو با مرتضی جلیلیان مجری ، تهیه کننده و کارگردان برنامه رادیو پارک میبد ،ضمن تشکر از خانواده اش و با اشاره به حمایتی که مادرش در امر پرداختن به ورزش از او می کرد، از عدم حمایت مسئولین که تا به حال ، حمایتشان را از او دریغ نموده اند ، گلایه نمود.

حسینی نسب ورزش کشتی را به خاطر علاقه ای داشت ، انتخاب نمود و روزانه به طور میانگین 3 الی 4 ساعت ، ساعات تمرین وی می باشد.

وی داشتن پشتکار ، لطف خداوند و دعای خیر مادرش را از عوامل موفقیت خود ذکر می کند.

او در پاسخ به این سوال که چه چیزی برای ادامه کار در عرصه ورزش کشتی انرژی دهنده برای او است ، به انتظاری که مادرش از او دارد ، اشاره می کند و نهایت هدف خود را گرفتن مدال در مسابقات المپیک بیان می کند.

مدال آور کشتی شهرستان میبد تا به حال ، مدال سوم کشوری در سطح جوانان و در سطح استانی نیز، 5 الی 6 دفعه ، اولین مدال در سطوح نونهالان ، نوجوانان و حوانان را با شرکت در مسابقات استانی کسب نموده است.

وی دیگر مدال آوران شهرستان میبد در سطوح استانی و کشوری در وزن های مختلف را یوسف کارگر ، پسر خاله خودش و همچنین عماد فلاح را نام برد.

سید مجتبی حسینی نسب مدال آور ورزش کشتی در شهرستان میبد از مربی اش وهب میرزایی به عنوان کسی یاد نمود که او را از فرش به عرش رسانده است ، همچنین به پسرخاله اش اشاره نمود که باعث زدن جرقه ای بزرگ در زندگی او شد.

وی مادر را کسی عنوان نمود که نمی توان او را وصف نمود ، فقط می توان گفت : از تو متشکرم مادرم.

این ورزشکار همچنین دست پدر زحمت کش خود را به نشانه پاس داشتن زحماتش در زندگی می بوسد.

این گشتی گیر در مورد باشگاه ورزشی رشته مورد علاقه اش در شهرستان میبد گفت : میبد تنها همین باشگاه را دارد که در شهیدیه ، میدان ولی عصر ، میدان بعثت ، محموعه ورزشی شهدای شهیدیه واقع شده است.

گفتنی است این مرکز ورزشی که “خانه کشتی شهید کمال فاضلی ” نام دارد ، روزهای فرد دایر است.

او در ادامه سخنان خود از خانواده اش و نیز تلاشهای بی وقفه مربی اش وهب مرتضایی تشکر نمود .

حسینی در پایان ضمن تشکر از خدای بزرگ ، به خاطر موفقیتهایی که تا به حال داشته است ، در پاسخ به این سوال که هنگام گرفتن مدال برنز کشوری ، چه چیزی در خاطرش آمد ، گفت :آسیب دیدگی هایی که در این چند سال در عرصه کشتی داشتم ، جلویم جان گرفت و به یاد آوردم چه زحماتی برای گرفتن این مدال کشیده ام و آن لحظه ای بود که احساس خشنودی نمودم از دیدن آنچه از تلاش هایم به ثمر نشسته یود.

لازم به ذکر است ، رادیو پارک میبد برنامه ای بود که شبهای ماه مبارک رمضان در پارک بهاران میبد به صورت زنده اجرا شد و یکی از آیتم هایش نیز گفتگو با ورزشکاران و مسئولین شهرستان بود .

از آنجا که این بخش از برنامه رادیو پارک میبد با معرفی ورزشکاران و گفتگو با مسئولین مخاطبان زیادی داشت ، ما را بر آن داشت که این گفتگو ها را در سایت بام میبد برای اطلاع رسانی و  بهره مند شدن همشهریان ، نشر دهیم ،  اما وقفه ای نا خواسته در نشر این گزارش ها پیش آمد .

با عرض پوزش از اینکه این گزارش ها با تاخیر نشر داده می شود ، شما می توانید گزارش کامل این گفتگو ها را در سایت بام میبد مشاهده فرمایید.