سید سعید آبیاری خبرنگار مردمی شهرستان میبد درگذشت

شب گذشته سید سعید آبیاری خبرنگار مردمی شهرستان میبد بر اثر ایست قلبی درگذشت.

بام میبد : شب گذشته از فوت ناباورانه همکار همیشه خوش رو و مردمی شهر و دیارمان میبد سید سعید آبیاری باخبر شدیم که بر اثر ایست قلبی درگذشته است.

خبر واقعا باورکردنی نبود و  واقعا نمی شد پرگشودن فردی که همه هم و غمش حل مشکلات مردمی با اطلاع رسانی به مسئولین و پرداختن به مسائل فرهنگی بود ، را باور کرد.

او با عشق و علاقه ای که به کارش داشت حتی به مدت کوتاهی بعد از مرخصی از بیمارستان که مدتی پیش بستری بود ، به کارش پرداخت و چنان به بودن در میان مردم و ضبط و به تصویر کشیدن مراودات و ارتباطات اجتماعی علاقمند بود که گویی هیچ غمی و ناراحتی در دل و جانش ندارد.

حضور آبیاری در نشست های خبری و شوق اطلاع رسانی تصمیم های گرفته شده در نشستها  در مورد شهر و مسائل مربوط به همشهریانش همیشه در خاطر همکارانش ماندگار است .

شوق اطلاع رسانی خبرها  به گونه ای وجودش را فرا می گرفت  که در همان نشست در گروه ها و کانالهای خبری گزارش زنده ارسال می کرد و هرچه همکاران می گفتند سید جان خبر باید پرداخت شود ، این طوری خبر سوخت می شه ، گوش نمی کرد ، مهم برایش مردم بودند که او می خواست آنها ار در جریان خبرها بگذارد.

خبر را که شنیدم در کانالی که همه اهالی رسانه را عضو کرده بود تا از تصاویر خبری که می گیرد ، استفاده کنند ، دنبال تصویری بودم که ضمیمه خبر پرگشودنش کنم ، دیدم حتی تصاویر روز عید سعید فطر را هم در کانال خود دارد .

به واقع باور کردنی نیست ، درگذشت این مرد نیک روزگار و این سید بزرگوار را که حتی شب گذشته نیز در فکر رفتن به  مراسم دومین سالگرد درگذشت دوست و یار فرهنگی خود ، دکتر محمد علی رادی از فعالین فرهنگی شهرستان میبد ،  بود  و ساعاتی بعد خودش این چنین به دیار باقی شتافت.

بام میبد درگذشت و فقدان سید سعید آبیاری خبرنگار دلسوز و مردمی که عشق به مردم در وجودش ریشه دوانده بود ، را به خانواده محترمش و نیز اهالی رسانه میبد و مردم شریف شهرستان میبد تسلیت می گوید.

روحش شاد و یادش گرامی