اداره صنعت ،معدن و تجارت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی شهرستان میبد در اطلاعیه مشترکی از مردم ، درخواست همکاری در برخورد با گرانفروشی و احتکار کالاها نمودند.

بام میبد : متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

با سلام و صلوات بر روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وشهیدان برحق انقلاب ونیز اعلام وفاداری به نظام ورهبریِ معظم وتبریک اعیادِ اسلامی ، به استحضار مردم شهیدپرورِ میبد می رساند که در شرایط کنونی وبا اوضاع اقتصادی که مسببین خارجی و داخلی برآن دامن می زنند، بعضی از افراد به قصد گرانفروشی، به اختفا و احتکار  انواع کالاها به خصوص کالاهای با اولویت ویژه، روی می آورند که طبیعی است در این شرائط دستگاههای نظارتی برخورد قوی را اعمال نمایند.

لذا انتظار می رود مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد ، در صورتی که با مواردی مانند اخفا، امتناع و احتکار هرگونه کالایی مواجه شدند ، مراتب را سریعا از طریق  شماره تلفن های ۱۲۴، ۳۲۳۲۵۴۵۶ و ۱۱۴ اعلام نمایند.

در ضمن تاکید می گردد ، کسانی که کالاهایی را انبار نموده اند ، می بایست علاوه بر مجوز رسمی انبار، موجودی کالاهای خود را نیز به اداره صنعت ، معدن و تجارت میبد اعلام نمایند.