امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه میبد خاطر نشان کرد : روز سیزده آبان سبب می شود تا شعار مرگ بر آمریکا به شعوری ضد آمریکا نه تنها در ایران ، بلکه در سراسر جهان بدل شود.

بام میبد : حجه الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد در خطبه های این هفته  نماز جمعه میبد گفت : روز یکشنبه سیزده آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی و تکریم از دانش آموزانی است که نقش بسیار فعال در به وجود آمدن حرکت انقلاب اسلامی داشتند و نیز سالروز یورش ماموران ستمشاهی به دانش آموزان و دانشجویان در جلوی دانشگاه تهران می باشد.

وی افزود : پیوند روز دانش آموزان با روز مبازره با استکبار جهانی و معاندان اسلام و انقلاب اسلامی موجب پیشتازی جوانگرایی در عرصه استکبار ستیزی شده است و این پیوند مبارکی است.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه امروز جنایات استکبار در اقصا نقاط بلاد اسلامی بر ضد مسلمان و بر ضد مستضعفان عالم تا سیزده آبان امسال استمرار پیدا کرده است ، بیان کرد : در این روز است که از سوی آمریکا سردمدار استکبار به عنوان نقطه شروع دور جدید تحریم های شکننده تعیین شده است ، اما آنها باید بدانند که ملت ایران در برابر این تحریم ها آبدیده شده است .

وی تصریح کرد: ملت ایران بیدار و با بصیرت است و این بصیرت خود را تداوم خواهد بخشید.

حجه الاسلام اعرافی افزود : مردم باید به هوش باشند که راه کار مقابله با تحریم ها ، مرعوب نشدن در مقابل عملیات روانی دشمن می باشد ، همچنین باید اقتصاد مملکت بر اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرمودند ، پی ریزی شود.

وی در ادامه تاکید نمود : ملت باید از مسئولان نظام تدبیری را که برای مقابله با تحریم ها ، اندیشیده اند و نیزاقدامات اصولی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی را که انجام داده اند ، مطالبه کنند.