دکتر دهقانی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در پیامی ،  درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی تسلیت گفت.

‍   متن پیام نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به این شرح است :

در پی حادثه تلخ سانحه رانندگی دکتر نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی وی حین ماموریت کاری همراه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان که منجر به فوت ایشان شد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

هر کس در راه خدا هجرت کند در زمین برای آسایش و گشایش امورش جایگاه بسیار خواهد یافت، و هر گاه کسی از خانه خویش برای هجرت به سوی خدا و رسول بیرون آید و در سفر، مرگ وی فرا رسد اجر و ثواب چنین کسی بر خداست و خدا پیوسته آمرزنده و مهربان است. (آیه ۱۰۰ سوره نساء)

خبر ناگوار درگذشت دکتر تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در حادثه رانندگی حین خدمت در استان گلستان سبب تالم و تاثر شد.

دو مدیر خدوم و جهادی که به شریف ترین اقشار جامعه یعنی کارگران عزیز خدمت می کردند و در راه خدمت به آنان جان خود را از دست دادند.

اینجانب از طرف مردم شریف شهرستان های تفت و میبد در گذشت این عزیزان را به خانواده و بستگان آنها و جامعه کارگری و مردم قدرشناس و نجیب ایران تسلیت عرض میکنم و برای ایشان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت دارم.
اللّهُمَّ اغفِر لِلمُومِنینَ وَ المُومِنَاتِ وَ المُسلِمینَ وَ المُسلِمَاتِ اَلاَحیَاءِ مِنهُم وَ الاَموَاتِ.

کمال دهقانی فیروزآبادی
نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس