رضا رشیدی میبدی مدرس رشته مکانیک با گرایش طراحی کاربردی دانشگاه پیام نور میبد به عنوان نخستین نفر این رشته در دانشگاه های پیام نوراستان یزد از رتبه استادیاری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.

بام میبد : دکتر علیرضا پاک گوهررئیس دانشگاه پیام نور میبد با اعلام این خبر گفت : دکترجواد رمضانی در رشته تربیت بدنی و دکتر محمد حسین فلاح در رشته حقوق دیگر اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز به مرتبه استادیاری دست یافته اند.

وی افزود : دکتررضا رشیدی میبدی علاوه بر تالیف چهار کتاب، 18 مقاله آی اس آی ، 9 مقاله علمی پژوهشی  ، 20 عنوان کنفرانس های بین المللی و 20 عنوان داوری مقالات علمی پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور میبد در ادامه یادآور شد: دانشجویان دانشگاه پیام نور در رشته های گرافیک، ارتباطات تصویری، فرش، معماری و مهندسی پزشکی مشغول تحصیل هستند.

وی دیگر رشته ها را مهندسی برق، کامپیوتر و صنایع ذکر کرد وگفت : مردم کمتر با رشته های هنری ارائه شده در میبد آشنایی دارند و در یزد تحصیل می کنند.

رشیدی میبدی به عنوان دانشیارپیام نور میبد و تنها دانشیاردر رشته مکانیک با گرایش طراحی کاربردی در سطح استان و کشور به دنبال داشتن امتیازات  در حوزه های گوناگون اجرایی علمی و پژوهشی و آموزشی توانسته است به این مرتبه علمی دست یابد.

وی همچنین حائز رتبه های نخست علمی دردوره کارشناسی و کارشناسی دانشگاه یزد و نیز اولین فارغ التحصیل رشته مکانیک در دانشگاه شاهرود است.

دانشگاه پیام نور میبد 700 دانشجو دارد که در 15 رشته کارشناسی و 2 رشته کارشناسی ارشد ادبیات عرب، علوم قرآن و حدیث تحصیل می کنند.