به برکت خون شهدا فرصت برای فعالیت و پیشرفت فراهم است

فرماندار میبد گفت : به برکت خون شهیدان فرصت و شرایطی در حوزه های مختلف اشتغال ، توجه به تکنولوژی های برتر ، آموزش عالی ، امنیت و… فراهم شده تا بتوان اقدامات موثری را با هدف پیشرفت امور انجام داد.

بام میبد : به نقل ازروابط عمومی فرمانداری میبد، “حسین فلاح” در نشست خبری چهلمین سالگرد انقلاب در جمع خبرنگاران میبدی با تبریک پیاپیش فرارسیدن ایام چهل‌سالگی انقلاب و ایام‌الله دهه فجر، افزود : ان‌شاءالله شروع چهل‌سالگی انقلاب منشور و نقشه راهی باشد برای برنامه‌ریزی حداقل افق 40 ساله برای نظام و کشور جمهوری اسلامی ایران جهت رسیدن به جایگاهی که ملت ایران مستحق آن هستند.

فلاح با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای اجرا در ایام‌الله دهه فجر نظیر برنامه‌های ورزشی، برگزاری نمایشگاه، موضوعات نرم‌افزاری و…، گفت: همچنین مسئولین ادارات با رفتن میان مردم در مساجد و حسینیه‌ها در محلات دست آورد های انقلاب و فعالیت‌های انجام‌شده را تبیین خواهند کرد.

وی در ادامه با برشمردن برنامه‌های انجام‌شده و در حال انجام از پایان هفته دولت امسال تابه‌حال، گفت: در بخش عمرانی کمک‌های بلاعوض خیری و دولتی بااعتباری حدود 700 میلیارد ریال انجام‌گرفته است، همچنین اشتغال‌زایی در حوزه کشاورزی و صنعت بااعتباری حدود 170 میلیارد تومان با شرایط فراهم‌شده توسط بانک‌ها صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: به نسبت سال‌های گذشته رشد مطلوبی در همه زمینه‌ها نظیر ورزش، بهداشت و درمان، راهداری و…داشته‌ایم.

حسین فلاح در ادامه به فعال بودن بیش از 50 درصد جمعیت شهرستان در بخش صنعت، تکمیل استخر شهیدیه و همچنین پایانه صادرات کاشی که اتفاق‌های خوب و مبارکی است، اشاره کرد.

فلاح همچنین با اشاره به اتمام چندین ساختمان خیری و خرید تجهیزات در بخش بهداشت و درمان، افزود: با پیوند راسخی که بین مردم و مسئولین بوده و حدود 103 میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های خیری و عمرانی پروژه‌ها تأمین اعتبارشده است.

وی د رادامه پروژه های آماده بهره برداری در ایام الله دهه فحر را 19 پروژه عنوان کرد و گفت : این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری می رسد .