فرمانده انتظامی استان یزد گفت : اقدامات ارزشمندی برای ارتقای ضریب امنیتی استان با کمک دستگاه های امنیتی ، قضایی وبسیج پیش بینی شده است که با حضور با حضور فعال و موثر همکاران در همه حوزه های اسکان و تفرجگاه ها در حال انجام است.

سردارمحمدرضا میرحیدری در حاشیه بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی در گفتگو با خبرنگاران افزود : با توجه به همدلی ها بسیج همگانی برای خدمت رسانی به مردم صورت گرفته و به حمد خدا همه دستگاه های و سازمان های مرتبط پای کار هستند.

وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن همه کینه خودش را در جنگ اقتصادی علیه مردم ایران دنبال می کند درخدمت رسانی به مردم درهمه نقاط اسکان  ، نقاط جمعیتی ، پارک ها ، تفرجگاه ها و محورهای مواصلاتی همه با قوت همراه با اعتقاد پای کار آمده اند.

فرمانده انتظامی استان یزد اظهار امیدواری کرد: انشاءالله با اقدامات انجام شده و حضور موثر و فعال پلیس و همه دستگاه ها و سازمان های مرتبط در سطح استان و شهرستان شرایط مطلوبی با تعامل خوبی که بین دستگاه ها و ادارات است  شکل گیرد تا افزایش دلدادگی مردم را به نظام  و حاکمیت را به دنبال داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به دردیداری که در بیت امام جمعه میبد صورت گرفت افزود : ان شاءالله مطالب و توصیه های امام جمعه میبد در افزایش خدمت رسانی به مردم نیز پیگیری و دنبال می شود.

در شهرستان میبد 190 کلاس درس و نیز نماز خانه های مدارس ، حسینیه ها و سالن ورزشی با دارا بودن امکانات مناسب به اسکان مسافران نوروزی اختصاص داده شده است.