خیرین میبدی با شرکت درپویش مهرجویان حسینی راه اندازی شده از سوی مجمع فرهنگیان میبد به میزان 57 میلیون و 300 تومان به دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.

مسئول مجمع فرهنگیان میبد دراین ارتباط به ایرنا گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده خیرین شامل 267 کارت هدیه به مبلغ 150 هزارتومان ، 40 کارت هدیه به مبلغ 50 هزار تومان ، 110 بن لوازم التحریر به مبلغ 50 هزارتومان ، 105 بن کیف و کفش به مبلغ 60 هزار تومان و 70 بسته آموزشی ارزش به مبلغ 50 هزارتومان می‌باشد.

سید ابولفضل بنی فاطمی افزود: مجمع فرهنگیان سعی دارد با همکاری معلمان و مردم و به خصوص جوانان میبدی بستری برای تحول فرهنگی و رقم زدن فردایی خوب برای همه اقشار جامعه فراهم کند.

وی مجمع را متشکل از هفت نفرتحت عناوین مسئول کمیته‌های سیاسی ، فرهنگی آموزشی ، جوانان و دانشجویان ، ورزشی اجتماعی ، بانوان و روابط عمومی معرفی کرد و ادامه داد : مجمع فرهنگیان میبد تا به حال همایش‌ها ونیزنشست‌هایی نظیرنشست جوانان با فرماندار، راه اندازی کمیته خیریه و… در راستای رسیدن به اهداف خود برگزار کرده‌است.

همچنین در آغاز سال تحصیلی طرح هر کاسب یک دانش آموز و نیر آماده سازی کیف مدرسه و کمک های نقدی برای کمک به دانش آموزان بی بصاعت در میبد در حال اجرا است.

 مسئول بسیج اصناف میبد گفت: طرح هرکاسب یک دانش آموزبا هدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت در میبد درارائه قالب بسته‌های حمایتی وتحت پوشش قرار دادن دانش‌آموزان درحال اجرا است.

مرتضی فلاح افزود : در حال حاضرتا زمان مشخص شدن آماردانش‌آموزان بی بضاعت میبد درهر محله برای تعیین خیرین در حوزه اصناف تعدادی از بچه‌های بی سرپرست تحت پوشش مراکز بهزیستی میبد با اجرای این طرح حمایت می‌شوند.

به گفته فرمانده حوزه مقاومت خدیجه الکبری میبد نیزحدود 20 کیف مدرسه به همراه لوازم التحریرتوسط بانوان بسیجی تا به حال آماده سازی شده و به همراه 10 میلیون ریال کمک نقدی به دانش آموزان نیازمند اهدا شده‌است.

پروین امینیان افزود : جمع آوری و بسته بندی این کمک ها بیشتر به صورت حواله و وجه نقد همچنان ادامه دارد.

کمک به دانش آموزان بی بضاعت