برنامه هر پایگاه یک قربانی در میبد اجرا شد

معاون فرهنگی بسیج ناحیه میبد گفت: همراه با دیگر برنامه‌های تعیین شده برای اجرا در دهه «امامت و ولایت» طرح هر پایگاه یک قربانی برای توزیع گوشت بین نیازمندان با عنوان «عیدی برای همه با بسیج » با همکاری نیروهای بسیجی در شهرستان اجرا شد.

مرتضی بهشتی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به این که این طرح در طول دهه «امامت و ولایت» همراه با دیگر برنامه‌های تعیین شده همچنان در حال اجرا است ، افزود: گروه سرود نوجوانان عاشورایی هم به صورت ایجاد پاتوق بدون ازدحام جمعیت با حضور چهار نوجوان برنامه ضبط شده ای را در 15 نقطه شهر اجرا می‌کنند.

وی با اعلام مکان‌های اجرای سرود جشن غدیر ادامه داد: این گروه پنچشنبه عصر و شب در محله های شهرک شهدا ، علی آباد ، حوالی خانه های سازمانی بیده ، پارک بهاران و پارک حسن آباد و بفروئیه اجرای برنامه دارند.

معاون فرهنگی بسیج ناحیه میبد اضافه کرد: گروه یاد شده شنبه صبح در میدان شهرداری ، پارک فلسطین و میدان‌های جوان ، نماز و شهید صدوقی و عصر نیز در میدان شهدای رکن آباد ، امامزاده میرشمس الحق و امامزاده سید صدرالدین قنبر درحال سوار بودن بر خورو به اجرای سرود می‌پردازند.

وی به نوشتن نام‌های مبارک امیرالمومنین (ع) بر روی شیشه‌های خودروها ، توزیع هزار بسته فرهنگی در محله‌ها ، برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان و قصه گویی برای بزرگسالان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در روزهای «امامت و ولایت» برشمرد.

بهشتی به آماده سازی 200 محتوا شامل عکس ، نوشته و کلیپ ، آذین بندی محله‌ها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج ، نصب پرچم‌های منقش به نام حضرت علی (ع) آماده‌سازی شده توسط حوزه مقاومت فاطمه‌الزهرا و نورافشانی و پخش سرود از بلندگوی مسجدها در محله شهیدیه نیز اشاره کرد.

این مسوول یادآورشد: برنامه‌های ذکر شده  یا در حال اجرا است یا در روزهای آینده اجرا می‌شود   

هر خانه یک جشن

معاون فرهنگی بسیج ناحیه میبد برگزاری پویش «هر خانه یک جشن» را عنوان کرد که مردم با پیوستن به این پویش خودشان درخانه‌ها برنامه جشنی به مناسبت این روزهای مبارک داشته‌باشند.

وی همچنین گفت: امسال هزینه برگزاری جشن توسط «کاروان اشراق ولایت» و موسسه‌ها به تهیه و توزیع بسته های معیشتی اختصاص داده شده‌است.

مرکز شهرستان ۱۰۵هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.