مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری هجدهمین دوره معرفی پژوهش های برتر فرهنگی، هنری و اجتماعی استان یزد خبر داد. ایسنا: «علی غیاثی ندوشن» افزود: از کلیه، محققان، پژوهشگران و مراکز مطالعاتی و پژوهشی دعوت می‌شود یک نسخه از آثار پژوهشی خود(اعم از پژوهش، پایان‌نامه دکترا و کارشناسی ارشد) را که […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری هجدهمین دوره معرفی پژوهش های برتر فرهنگی، هنری و اجتماعی استان یزد خبر داد.

ایسنا: «علی غیاثی ندوشن» افزود: از کلیه، محققان، پژوهشگران و مراکز مطالعاتی و پژوهشی دعوت می‌شود یک نسخه از آثار پژوهشی خود(اعم از پژوهش، پایان‌نامه دکترا و کارشناسی ارشد) را که از سال 1394تاکنون در محورهای زیر پایان یافته است به واحد پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ارسال كنند.

وی محورهای پژوهشی را در بخش‌های فرهنگ و هنر یزد، فرهنگ عمومی، فرهنگ و اقتصاد، فرهنگ و دین و فرهنگ و رسانه اعلام کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد مهلت ارسال آثار را 16بهمن ماه اعلام کرد و گفت: از آثاربرگزیده در مراسمی همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب در اسفند ماه سال جاری تقدیر و هدایایی اعطا می‌شود.

به گفته وی، به صورت ویژه از طرح‌ها و پایان‌نامه‌های منتخب با موضوع ترویج فرهنگ کتابخوانی در یزد نیز تجلیل خواهد شد.

غياثي ندوشن تاکید کرد: از آنجا که مقاله و کتاب (اعم از تالیف و ترجمه) در انتخاب پژوهش‌های فرهنگی و هنری برتر شرکت داده نخواهد شد، از ارسال آنها خودداری شود