اصناف در اجرای محدودیتهای کرونا همکاری کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد همکاری بیشتر اصناف شهرستان در اعمال محدودیت‌های اعلام شده توسط ستاد کرونا را خواستار شد.

رسول نصیری با قدر دانی از بازاریان و اصنافی که در اجرای محدویت‌های اعلام شده ، ستاد کرونا شهرستان را یاری و همراهی کرده‌اند ، افزود: با توجه به خیز موج چهارم کرونا و افزایش بستری های بیماران کرونا در شهرستان اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونا ضروری است.

وی گفت: به جزرسته‌های خواربار، لبنیات، میوه فروش، قصاب ومرغ وماهی، لوازم پزشکی، گل فروشی ونانواکه تا ساعت20(8شب) مجازبه فعالیت هستند، صنف‌های دیگر نیز باید راس ساعت14(2عصر )واحدصنفی خودرا تعطیل نمایند.

نصیری در ادامه اظهار کرد: همچنین پیتزا فروشی‌ها و چلوکبابی‌ها فقط بیرون بر و سفارش بصورت آنلاین مجاز هستند تا ساعت ۲۳ به فعالیت خود ادامه دهند.

وی افزود: تیم مشترک بازرسی ستاد کرونای شهرستان به منظور رعایت دقیق محدودیت‌ها،  نظارت خود را با شدت بیشتری ادامه داده و تا به حال تعدادی از واحد صنفی متخلف پلمپ و با آنها برخورد لازم شده‌است .

وی تصریح کرد: همشهریان عزیز می‌توانند گزارش تخلفات مربوط به عدم رعایت محدودیت های اصناف را به شماره تلفن ۳۲۳۲۵۴۵۶ اعلام  کنند.

میبد حدود ۲۳ اتحادیه صنفی فعال دارد.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.