رییس اداره بهزیستی میبد از انجام واکسیناسیون معلولان ومددجویان زیر پوشش این مجموعه در مرکز توانبخشی آیت الله حائری خبر داد.

رییس اداره بهزیستی میبد از انجام واکسیناسیون معلولان ومددجویان زیر پوشش این مجموعه در مرکز توانبخشی آیت الله حایری خبر داد.

سید محسن فلاح با اعلام خبر یاد شده در نشست توجیهی موسسه‌ها ومراکز مثبت زندگی افزود: واکسیناسیون افراد معلول و مددجوی این مجموعه باهمکاری مرکز بهداشت  شهرستان از روز چهارشنبه این هفته در مرکز توانبخشی آبت آلله حایری واقع در خیابان پاسداران انجام می شود.

وی در ادامه توصیه کرد تا همه  افراد زیر پوشش این مجموعه   در صورت داشتن شرایط دریافت واکسن کرونا بر اساس اولویت‌های و وضعیت جسمی تعیین شده از سوی وزارت بهداشت بدون شک و تردید و توجه به شایعات برای واکسن زدن مراجعه کنند و این کار را به عقب نیندازند.

فلاح ادامه داد: علی رغم خطرها و عوارض بیماری کرونا برخی از مردم به دلایلی از زدن واکسن آن خودداری می‌کنند و این در حالی است  واکسن‌ها تا میزان قابل توجهی بر اساس اطلاعات داده شده از سوی وزارت بهداشت  در مقابله با ویروس‌های جهش یافته از جمله دلتا موثر هستند.

رییس بهزیستی میبد همچنین  رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسینه شدن را به عنوان راهکار اصلی برای کنترل بیماری کرونا یادآور شد .

26مرکز و20موسسه در زیرمجموعه اداره بهزیستی میبد فعال است و هم اکنون نیز از یک هزار و896 پرونده زیر پوشش  توانبخشی اجتماعی بهزیستی شهرستان  64 نفر تخت گرا هستند.

روابط عمومی اداره بهزیستی