مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در ورزشگاه مصلی آیت الله اعرافی میید برگزار شد و با حضور مسئولان تیم‌های اول و دوم رده‌های سنی تجلیل شدند.

مراسم اختتامیه مسابقات  فوتسال جام رمضان در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در ورزشگاه مصلی آیت الله اعرافی میید برگزار شد و با حضور مسئولان تیم‌های اول و دوم رده‌های سنی  تجلیل شدند.

مسابقات یاد شده در شب چهارم رمضان مصادف با 17 فروردین آغاز شد و نونهالان در قالب 12 تیم ، نوجوانان 10 تیم ، جوانان 10 تیم و بزرگسالال با حضور 15 تیم  شرکت کردند.

به گفته دبیر هیات فوتبال میبد بر اساس نتایج اعلام شده در رده سنی نونهالان تیم‌های چادرملو و یاران به ترتیب اول و دوم شدند و در رده سنی نوجوانان نیز تیم‌های یاران و آمرلی به ترتیب مقام و دوم را به دست آوردند.

محمد حسین غفورزاده ادامه داد: در رده جوانان به ترتیب آمرلی  و یاران و در رده بزرگسالان نیز آمرلی و شاهد رکن آباد مقامهای اول و دوم را کسب کردند.

وی به برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در محله‌های بیده ، خانقاه ، شهیدیه ، ده آباد ، رکن آباد و مهر آباد و همچنین برگزاری مسابقات فوتسال بانوان در سالن ورزشی محله فیروزآباد با حضور هشت تیم اشاره کرد.

دبیر هیات فوتبال میبد گفت: با برگزاری مسابقات فوتسال بانوان تیمهای شهیدیه ، هدف و یاران به ترتیب مقامهای اول تا سوم را حائز شدند.

میبد شامل سه بخش مرکزی ، بفروییه است و مرکز این شهرستان ۱۰۷ هزار نفری دارای بیش از 17 محله در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد واقع شده‌‌است.

ایرنا