شهردار میبد از احداث باغراه و کمربند سبز در مسیر ورودی شهر میبد خبر داد و درخواست دادن مجوز ارایه مجوز از سوی اداره راهداری برای شهرداری جهت 12 متر از حریم 38 متری برای اجرای پروژه باغراه کرد.

شهردار میبد از احداث باغراه و کمربند سبز در مسیر ورودی شهر میبد خبر داد و درخواست دادن مجوز ارایه مجوز از سوی اداره راهداری برای  شهرداری جهت 12 متر از حریم 38 متری برای اجرای پروژه باغراه کرد.

مجید بهارستانی در جلسه نماینده مردم میبد و تفت با فرماندار و مدیران ادارات کل استان یزد با بیان تاکید آیت الله اعرافی امام جمعه میبد بر ایجاد باغراه اظهار کرد: هفت روستا در سمت چپ مسیر میدان آیت الله خامنه ای تا پل خورشید و در سمت راست این مسیر نیز شرکت شهرک صنعتی  واقع شده و قرار است در این محدوده باغراهی احداث شود.

وی ادامه داد: طرح ایجاد باغراه شامل زیباسازی ، محوطه سازی ، مهیا شدن مسیر دوچرخه سواری و  پیاده روی و فضای سبز است و از سال گذشته تاکنون 235 میلیون تومان برای مطالعات و تهیه طرح از سوی شهرداری هزینه شده است.

بهارستانی تصریح کرد: در این مسیر بحث حریم راه مطرح است و با پیش بینی خارج از محدوده به پلاکهای شخصی برمی خوریم و مجبور به کار در محدوده حریم هستیم که 12 متر از حریم هیچ گونه تاسیساتی نداریم و در صورت ارایه مجوز اجرای طرح محقق می‌شود.

شهردار میبد ، احسان خواجه رضایی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد و همراهان وی و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر از محدوده طرح کمربند سبز بازدید کردند تا طرح مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

روابط عمومی شهرداری میبد