در سيزدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان یزد كه با حضور شركت هاي تعاوني سراسر استان در ۲۰ رشته تخصصي برگزار شد، شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد در جمع تعاوني‌هاي برتر استان قرار گرفت.

بام میبد : مریم فلاح مدیر عامل شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد موفقیت این شرکت تعاونی در سيزدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان یزد را نتیجه آموزشهای خوب ارائه شده در این مرکز ، موفقیت کارآموزان و  همچنین معرفی آنها به بازار کار عنوان نمود.

وی افزود : این شرکت تعاونی به عنوان آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای دارای مجوز آموزش در رشته های عمران و معماری ، حسابداری ، مالی و بازرگانی ، فن آوری اطلاعات ، خدمات آموزشی شامل دوره های مربیگری و مدیریت آموزشی نظیر مربیگری مهد کودک و دوره مربیگری فنی حرفه ای می باشد ، همچنین دوره های آموزشی زیر نظر اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی جهت تعاون کاران به صورت رایگان برگزار می کند.

فلاح کادر شاغل در مجموعه شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد را 4 منشی که در شیفتهای مختلف به کار می پردازند و 15 الی 16 مربی که به صورت حق التدریسی با این شرکت تعاونی همکاری می کنند ، ذکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به تاسیس شرکت تعاونی در سال 1387 ، بیان کرد : این شرکت تعاونی با داشتن سالانه ،حدود 70 هزار ساعت ، ساعت آموزشی جهت هنرجویان ، حدود 10 سال سابقه کار دارد و در طول سالهای فعالیت خود تا به حال دو بار در سطح استان به عنوان شرکت تعاونی برتر شناخته شده است.