کسب موفقیت شرکت تعاونی فن گستر میبد در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان یزد

در سيزدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان یزد كه با حضور شركت هاي تعاوني سراسر استان در ۲۰ رشته تخصصي برگزار شد، شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد در جمع تعاوني‌هاي برتر استان قرار گرفت.

بام میبد : مریم فلاح مدیر عامل شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد موفقیت این شرکت تعاونی در سيزدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان یزد را نتیجه آموزشهای خوب ارائه شده در این مرکز ، موفقیت کارآموزان و  همچنین معرفی آنها به بازار کار عنوان نمود.

وی افزود : این شرکت تعاونی به عنوان آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای دارای مجوز آموزش در رشته های عمران و معماری ، حسابداری ، مالی و بازرگانی ، فن آوری اطلاعات ، خدمات آموزشی شامل دوره های مربیگری و مدیریت آموزشی نظیر مربیگری مهد کودک و دوره مربیگری فنی حرفه ای می باشد ، همچنین دوره های آموزشی زیر نظر اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی جهت تعاون کاران به صورت رایگان برگزار می کند.

فلاح کادر شاغل در مجموعه شرکت تعاونی آموزشی و آزمون فن گستر میبد را 4 منشی که در شیفتهای مختلف به کار می پردازند و 15 الی 16 مربی که به صورت حق التدریسی با این شرکت تعاونی همکاری می کنند ، ذکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به تاسیس شرکت تعاونی در سال 1387 ، بیان کرد : این شرکت تعاونی با داشتن سالانه ،حدود 70 هزار ساعت ، ساعت آموزشی جهت هنرجویان ، حدود 10 سال سابقه کار دارد و در طول سالهای فعالیت خود تا به حال دو بار در سطح استان به عنوان شرکت تعاونی برتر شناخته شده است.